Wędkarstwo spinningowe na AliExpress ?

0
964
Zakupy na aliexpress wędkarstwo

Aliexpress od jakiegoś czasu zamieszał na naszym rynku wędkarskim. Ten wpis poświęcimy na przykłady godne zakupów u skośnookich kolegów. Firmy wędkarskie topowych marek w większości produkują swój sprzęt właśnie w Chinach, o tym niemalże każdy już wie od dawna. Wiadomo niskie koszty produkcji. Jeśli chodzi o jakość produktów też jest różna. Są i oferty robione na tzw. sztukę, żeby po prostu były i przedmioty naprawdę dobrej jakości.
Wielkie firmy mają zazwyczaj zastrzeżone patenty ale bardzo często można wyhaczyć bardzo podobny produkt o połowę tańszy a często nawet zawierający 1/3 ceny.

Co warto kupić przydatnego nam do wędkarstwa spinningowego na aliexpress ?

Najczęściej opłaca się kupować przedmioty mniejszego gabarytu, chociaż sporo znajomych kupowało wędki na Ali i służą im do tego czasu. Niemniej jednak uważam, że odnośnie kijów jest to trochę ryzykowny zakup. Przy zakupie wędki warto skoczyć do najbliższego sklepu pooglądać, “pomachać”. Gdy chcemy kupić po niższej cenie niż w sklepie może upolujemy coś na internecie.
Ciąg dalszy, co warto kupić ? Moim zdaniem warto kupić haki, jakieś przynęty (wg. mnie większość jest słabej jakości), resztę akcesoriów spinningowych i kołowrotki. Odnośnie przynęt np. woblerów nigdy nie lubiłem i chyba nie polubię łowienia na takie “plastiki”. W Polsce mamy wielu rękodzielników oraz rodzime firmy, które produkują woblery oraz inne przynęty np. gumowe. Każda przynęta ma w sobie coś więcej, co przyciąga nie tylko ryby ale i wędkarza i to jest przewagą nad chińską masówką. Oczywiście produkują i woblery na baterię ale czy ma to sens ? U mnie byłby to bajer, który nie opuszczałby pudełka. Kupując na AliExpress starajmy się kierować opiniami użytkowników oraz ilością zamówień, jest to bardzo ważne przy zamówieniach.

Zamówienia na AliExpress są banalne, wykonałem już ich dziesiątki. Jeśli nie masz konta ZAREJESTRUJ SIĘ uzupełnij danę i kupuj po taniości

Wędka spinningowa z aliexpress o różnych opcjach do wyboru SPRAWDŹ 

Kołowrotki spinningowe z aliexpress SPRAWDŹ pamiętaj o sortowaniu po ilości zamówień

Akcesoria spinningowe z aliexpress SPRAWDŹ tutaj trzeba wykazać się lekką cierpliwością aby znaleźć coś fajnego

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here